Wiadomości

Sony reklamuje smartfony i tablety Xperia jako idealne narzędzia biznesu

Nowy klip przedstawia produkty z linii Xperia, w charakterze idealnych urządzeń dla wszelkiego rodzaju biznesów, zachwalając ich możliwości oraz nowoczesne rozwiązania.

Spot reklamowy skupia się na tabletach i smartfonach Xperia (jak np. modelach T3, E3 i całej linii Xperia Z). Sony szczególną uwagę zwraca na fakt, że większość Xperii zapewnia dostęp do świetnych aplikacji, ułatwiających komunikację i pracę, bezpiecznych usług opartych na chmurze, wiodących rozwiązań z zakresu zarządzania urządzeniami oraz bezproblemową integrację z usługą Exchange.

Oprócz tego producent wspomina o zastosowaniu w aparatach autorskich, wysokiej jakości sensorów, a także o wodoszczelności i odporności na pyły urządzeń Xperia (choć nie wszystkie to oferują), przez co nadają się one do użytku w wielu przedsiębiorstwach, a nawet na placu budowy. Na osobną pochwałę zasłużył też czas pracy produktów Japończyków, który w przypadku Xperii Z3 wynosi około dwóch dni na jednym ładowaniu.

Źródło: Sony

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close