TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Sony reklamuje smartfony i tablety Xperia jako idealne narzędzia biznesu

Sony reklamuje smartfony i tablety Xperia jako idealne narzędzia biznesu

Nowy klip przedstawia produkty z linii Xperia, w charakterze idealnych urządzeń dla wszelkiego rodzaju biznesów, zachwalając ich możliwości oraz nowoczesne rozwiązania.

Spot reklamowy skupia się na tabletach i smartfonach Xperia (jak np. modelach T3, E3 i całej linii Xperia Z). Sony szczególną uwagę zwraca na fakt, że większość Xperii zapewnia dostęp do świetnych aplikacji, ułatwiających komunikację i pracę, bezpiecznych usług opartych na chmurze, wiodących rozwiązań z zakresu zarządzania urządzeniami oraz bezproblemową integrację z usługą Exchange.

Oprócz tego producent wspomina o zastosowaniu w aparatach autorskich, wysokiej jakości sensorów, a także o wodoszczelności i odporności na pyły urządzeń Xperia (choć nie wszystkie to oferują), przez co nadają się one do użytku w wielu przedsiębiorstwach, a nawet na placu budowy. Na osobną pochwałę zasłużył też czas pracy produktów Japończyków, który w przypadku Xperii Z3 wynosi około dwóch dni na jednym ładowaniu.

Źródło: Sony

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.04%
50 głosy
22.92%
44 głosy
25.52%
49 głosy
25.52%
49 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top