Wiadomości

Sony Xperia M4 Aqua z bezpośrednią aktualizacją do Marshmallow

Sony poinformowało, że Xperia M4 Aqua nie otrzyma Androida 5.1 i od razu zostanie zaktualizowana do najnowszej wersji Marshmallow.

W czerwcu ubiegłego roku Sony przedstawiło listę urządzeń, które miały zagwarantowaną aktualizacje do Androida 5.1 Lollipop. Zabrakło na niej Xperii M4 Aqua, która wówczas dostępna była na rynku zaledwie od trzech miesięcy. Później światło dzienne ujrzał wykaz, zgodnie z którym wspomniany smartfon miał od razu przeskoczyć z systemu w wersji 5.0 do 6.0. Sony właśnie potwierdziło to za pośrednictwem Twittera, w odpowiedzi na zapytanie jednego z użytkowników. news-sony-xperia-m4-aqua-marshmallowNiestety wciąż nie wiemy, kiedy spodziewać się aktualizacji. W międzyczasie producent wydał uaktualnione oprogramowanie dla Xperii M4 Aqua (E2303) i M4 Aqua Dual (E2333) w krajach skandynawskich.

Źródło: Xperia Blog

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close