TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Sony Xperia M4 Aqua z bezpośrednią aktualizacją do Marshmallow

Sony Xperia M4 Aqua z bezpośrednią aktualizacją do Marshmallow

Sony poinformowało, że Xperia M4 Aqua nie otrzyma Androida 5.1 i od razu zostanie zaktualizowana do najnowszej wersji Marshmallow.

W czerwcu ubiegłego roku Sony przedstawiło listę urządzeń, które miały zagwarantowaną aktualizacje do Androida 5.1 Lollipop. Zabrakło na niej Xperii M4 Aqua, która wówczas dostępna była na rynku zaledwie od trzech miesięcy. Później światło dzienne ujrzał wykaz, zgodnie z którym wspomniany smartfon miał od razu przeskoczyć z systemu w wersji 5.0 do 6.0. Sony właśnie potwierdziło to za pośrednictwem Twittera, w odpowiedzi na zapytanie jednego z użytkowników. news-sony-xperia-m4-aqua-marshmallow Sony Xperia M4 Aqua z bezpośrednią aktualizacją do MarshmallowNiestety wciąż nie wiemy, kiedy spodziewać się aktualizacji. W międzyczasie producent wydał uaktualnione oprogramowanie dla Xperii M4 Aqua (E2303) i M4 Aqua Dual (E2333) w krajach skandynawskich.

Źródło: Xperia Blog

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
18.18%
2 głosy
27.27%
3 głosy
27.27%
3 głosy
27.28%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top