Wiadomości

Sony Xperia XZ3 na pierwszych realnych zdjęciach

Zaledwie cztery miesiące po prezentacji swojego ostatniego flagowca Sony jest już gotowe do odsłony kolejnego modelu. Do internetu trafiły pierwsze zdjęcia Xperii XZ3, przedstawiające rzeczywisty egzemplarz urządzenia.

Sony zdążyło już nas przyzwyczaić do bardzo podobnego wzornictwa swoich smartfonów i nie inaczej jest też w tym przypadku. XZ3 wygląda praktycznie identycznie jak obecny flagowiec – przynajmniej z przodu. Japońska firma pozostała przy dość grubych krawędziach oraz ekranie o proporcjach 18:9. Na tylnym panelu znajdziemy dość ważną nowość w postaci nowego podwójnego aparatu. Obok pary okrągłych obiektywów umieszczony został flesz LED, a także czujniki automatycznego ustawiania ostrości. Podobnie jak w Xperii XZ2, czytnik linii papilarnych ma kształt okręgu i ulokowany jest w centralnej części smartfona.

Według wycieków Sony Xperia XZ3 będzie smartfonem wyposażonym w topowy procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM-u oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Rozdzielczości aparatów mają wynieść 13 MP z przodu i 12 + 19 MP z tyłu. Smartfon zostanie zaprezentowany prawdopodobnie w okolicach targów IFA 2018, które odbędą się na przełomie sierpnia i września.

Source: Sumahoinfo
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close