TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Sony Xperia Z6 w pięciu wariantach?

Sony Xperia Z6 w pięciu wariantach?

Producenci smartfonów zazwyczaj nie ograniczają się do jednego flagowego modelu, często proponując różne jego odmiany. Przykładem jest Sony, które w przypadku Xperii Z5 przygotowało trzy wersje. W kolejnej generacji może być ich jednak jeszcze więcej.

Jeśli wierzyć informacjom przekazanym przez AnTuTu na swoim profilu w serwisie Weibo, Sony ma w planach wydać aż 5 modeli Xperii Z6 – pierwszym z nich będzie standardowy wariant Sony Xperia Z6 z 5.2-calowym ekranem. Następnie znany nie od dziś model Compact (4.6-cala), a także 4-calowa Xperia Z6 mini, Xperia Z6 Plus (5.8-cala) oraz ogromna, mająca wyświetlacz o przekątnej 6.4-cala Xperia Z6 Ultra. Brak następcy Xperii Z5 Premium z ekranem 4K podyktowany ma być tym, że Sony traktuje ten smartfon jako jednorazowy eksperyment. Niemal każdy z wymienionych modeli prawdopodobnie będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 820. Wyjątek stanowić ma Xperia Z6 mini, która otrzyma ośmiordzeniowy układ Snapdragon 620. AnTutu podaje również, że Xperia Z6 i Z6 Plus będą miały panele z technologią rozpoznawania nacisku, podobną do 3D Touch, które Apple zastosowało w tegorocznych iPhone’ach. Na więcej informacji będziemy musieli poczekać zapewne do styczniowych targów CES 2016 lub, co bardziej prawdopodobne, odbywającej się dwa miesiące później imprezy MWC 2016 w Barcelonie.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
41.67%
5 głosy
25%
3 głosy
8.33%
1 głosy
25%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top