Samsung szykuje się na wypuszczenie kolejnego smartfona. Wyciekła specyfikacja modelu Galaxy On7 2017

galaxy

Tuż po premierze najnowszych flagowców Samsung szykuje się na wprowadzenie do sprzedaży tegorocznej wersji modelu On7. Dzięki benchmarkowi GFXBench możemy poznać już teraz jego specyfikację, chociaż do oficjalnej prezentacji pozostało zapewne jeszcze kilka miesięcy.

Samsung Galaxy On7 2017 zostanie wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED pracujący w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz w ośmiordzeniowy układ MediaTek MT6757 2,3 GHz z grafiką Mali T880 MP2 obsługującą OpenGL ES w wersji 3.2. Odpowiednio wysoką wydajność zapewni 4 GB pamięci operacyjnej, a na pliki dostaniemy 32 GB, które prawdopodobnie będzie można rozszerzyć przy użyciu karty pamięci. Producent zdecydował się zastosować tutaj aparat przedni oraz tylny o jednakowej optyce – 12 megapikseli. Według przecieków mają one poradzić sobie z nagrywaniem wideo w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, a tylny będzie posiadać autofokus, tryb wykrywania twarzy i lampę doświetlającą LED.

Niestety to są wszystkie informacje, jakie obecnie znajdziemy w sieci na temat tego sprzętu. Nie jest znana data wprowadzenia do sprzedaży modelu Galaxy On7 2017 oraz jego cena.

sm-g615f Samsung szykuje się na wypuszczenie kolejnego smartfona. Wyciekła specyfikacja modelu Galaxy On7 2017

Źródło: India today

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top