Starbucks otworzy kawiarnię, która będzie realizować tylko zamówienia mobilne

starbucks

Starbucks ma otworzyć w swojej centrali w Seattle punkt, w którym będzie można zamawiać i płacić za kawę tylko i wyłącznie przy użyciu aplikacji mobilnych. Kawiarnia ma zostać otwarta już w następnym tygodniu.

Punkt ma realizować zamówienia mobilne składane przez osoby zatrudnione w budynku. A jest kogo obsługiwać – centrala liczy 5 tysięcy pracowników. Zamówienie i zapłacenie za kawę w inny sposób, niż przez internet, nie będzie w tej kawiarni możliwe. Punkt ma wyróżniać się oryginalnym wystrojem i wielkim oknem, przez które będzie można obserwować przygotowujących kawę baristów.

1537-2-850x478 Starbucks otworzy kawiarnię, która będzie realizować tylko zamówienia mobilne

Popularna sieć kawiarni uruchomiła mobilny system zamówień w roku 2015. Pomysł spodobał się klientom Starbucks, ponieważ pozwalał im uniknąć czekania w kolejkach. Niedługo potem okazało się jednak, że idea była na tyle trafiona, że klienci masowo zaczęli wybierać zamówienia drogą internetową, przez co kolejki dla tego rodzaju interesantów stały się nawet dłuższe, niż dla kupujących kawę metodą tradycyjną. Dlatego teraz firma wpadła na pomysł, by otworzyć punkt, który będzie obsługiwać tylko klientów składających zamówienia za pomocą aplikacji.

Projekt jest eksperymentem – największa na świecie sieć kawiarni chce sprawdzić, jak będzie funkcjonować miejsce działające tylko i wyłącznie w oparciu o zamówienia realizowane drogą internetową. Jeśli kawiarnia w Seattle będzie prosperować, Starbucks otworzy takie same punkty także w innych częściach Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Ubergizmo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top