Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Świąteczne Smart Plany LTE i jeszcze więcej Internetu w Orange

W świątecznej ofercie abonamentowej, Orange przygotował atrakcyjne prezenty dla klientów Smart Planów LTE. Oprócz nowoczesnych telefonów i smartfonów, będą mogli otrzymać dodatkowy smartfon, tablet, smartwatch czy telefon przystosowany do potrzeb seniorów – w prezencie za 1 zł. Ponadto, od 13 listopada w ofercie operatora dostępne są nowe plany internetowe.

Smart Plany LTE w Orange to propozycja abonamentowa zarówno dla osób poszukujących oferty dla siebie, jak i chcących współdzielić swój abonament z najbliższymi. W ofercie Smart Plan LTE Wspólny już od 99.99 zł miesięcznie mogą korzystać nawet z trzech kart SIM i jednej dodatkowej karty przeznaczonej specjalnie do Internetu. Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów dostępnych już w najtańszym abonamencie, Smart Plany LTE zawierają wygodne rozwiązania roamingowe – nawet do 400 minut na połączenia i do 100 MB na Internet w UE. Nowe Smart Plany LTE wyróżniają się także dużymi pakietami danych, nawet do 20 GB miesięcznie, pozwalającymi na swobodny dostęp do Internet mobilnego LTE. W trwającej do 28 grudnia bieżącego roku promocji świątecznej, klienci zamawiający Smart Plany LTE oprócz dużego wyboru nowych smartfonów i telefonów, będą mogli za 1 zł wybrać prezent, który może być drugi smartfon, tablet, smartwatch albo telefon opracowany z myślą o seniorach. Coś dla siebie znajdą też klienci szukający prezentów o innych charakterze. Kupując wybrane urządzenia dostaną oni kupony na zakupy w answear.com. Przykładowe zestawy smartfonów z prezentami za 1 zł dostępne w świątecznej ofercie Smart Planów LTE:

news-orange-prezenty-smart_plan_lte-1Klienci usług stacjonarnych Orange mogą skorzystać też z nowej oferty Smart Planów LTE Open, z którą można się zapoznać w tym miejscu. Ponadto, klienci przedłużający umowę w Orange zyskują jeszcze więcej. W zależności od stażu: 50% więcej na comiesięczny podstawowy dostęp do Internetu przy stażu powyżej 4 lat lub 100% więcej w przypadku klientów ze stażem powyżej 8 lat.

Od 13 listopada w ofercie Orange dostępne są ponadto nowe plany internetowe. Operator proponuje dwie proste oferty, w zależności od sposobu korzystania z Internetu mobilnego. Ich wspólną cechą są duże pakiety na transmisję danych oraz Internet bez limitu w technologii 3G oraz LTE. Już za 19.99 zł miesięcznie klienci mogą swobodnie korzystać z Internetu nie ograniczając się pakietem GB. Nowością jest Internet LTE dla domu, który ma być idealną alternatywą dla Internetu stacjonarnego. W strefie domowej klienci mogą korzystać z dostępu do Internetu bez limitu danych, a dodatkowo mają do dyspozycji duże pakiety GB do wykorzystania poza domem. W ramach oferty dostępne są routery mobilne, domowe oraz tablety w cenie od 0 zł na start oraz nowe plany abonamentowe w opcji bez urządzenia. news-orange-lte_dla_domu-1 news-orange-lte_free_net-1 news-orange-lte_free_net-2 Nowe plany taryfowe są dostępne także dla klientów przedłużających umowę z Orange. Klienci wybierający ofertę Internet LTE dla domu zyskują dodatkowe 40% więcej GB miesięcznie do wykorzystania poza strefą domową, a użytkownicy oferty Orange LTE FreeNet otrzymają 10 GB miesięcznie więcej przez cały okres trwania umowy.

Źródło: Orange, własne

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close