Wiadomości

T-Mobile partnerem technologicznym piłkarskiej Ekstraklasy i dostawcą nowej usługi

Wraz z początkiem nowego sezonu Ekstraklasy 2015/2016 zmienia się zaangażowanie T-Mobile w rozgrywki. Po czterech latach współpracy jako sponsor tytularny, operator został partnerem technologicznym rozgrywek i zajmie się dostarczeniem statystyk meczowych „na żywo” dla wszystkich kibiców.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszym umów, również ta została podpisana na okres dwóch lat. Jako partner technologiczny, T-Mobile dostarczy T-Mobile Stats, czyli aplikację mobilną (Android, iOS) i serwis przeznaczony na komputery, zawierający aktualizowane na bieżąco statystyki wszystkich spotkań i zawodników Ekstraklasy. Automatycznej analizie poddanych będzie blisko 50 składowych w zależności od pozycji, na jakiej gra zawodnik oraz blisko 100 różnych statystyk meczowych. Wszystkie nowe informacje będą natychmiast dostępne na ekranach telefonów i komputerów. T-Mobile Stats ubarwia także obraz meczowy w telewizji. Do prezentowanych dotąd kilkunastu statystyk drużynowych i indywidualnych w każdym meczu widzowie zobaczą rozszerzone informacje odnośnie całych drużyn, jak i pojedynczych zawodników.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close