TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

T-Mobile partnerem technologicznym piłkarskiej Ekstraklasy i dostawcą nowej usługi

T-Mobile partnerem technologicznym piłkarskiej Ekstraklasy i dostawcą nowej usługi

Wraz z początkiem nowego sezonu Ekstraklasy 2015/2016 zmienia się zaangażowanie T-Mobile w rozgrywki. Po czterech latach współpracy jako sponsor tytularny, operator został partnerem technologicznym rozgrywek i zajmie się dostarczeniem statystyk meczowych „na żywo” dla wszystkich kibiców.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszym umów, również ta została podpisana na okres dwóch lat. Jako partner technologiczny, T-Mobile dostarczy T-Mobile Stats, czyli aplikację mobilną (Android, iOS) i serwis przeznaczony na komputery, zawierający aktualizowane na bieżąco statystyki wszystkich spotkań i zawodników Ekstraklasy. Automatycznej analizie poddanych będzie blisko 50 składowych w zależności od pozycji, na jakiej gra zawodnik oraz blisko 100 różnych statystyk meczowych. Wszystkie nowe informacje będą natychmiast dostępne na ekranach telefonów i komputerów. T-Mobile Stats ubarwia także obraz meczowy w telewizji. Do prezentowanych dotąd kilkunastu statystyk drużynowych i indywidualnych w każdym meczu widzowie zobaczą rozszerzone informacje odnośnie całych drużyn, jak i pojedynczych zawodników.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
16.67%
1 głosy
33.33%
2 głosy
33.33%
2 głosy
16.67%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top