Wiadomości

T-Mobile: SMS-y bez limitu do wszystkich w JUMP! MIX

Ruszyła nowa odsłona Mix-a w T-Mobile, w ramach której zarówno nowi, jak i obecni klienci operatora mogą korzystać z usługi Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci.

Nowa oferta, wsparta została kampanią reklamową skierowaną do osób lubiących SMS-ować i być w nieograniczonym kontakcie z bliskim, niezależnie od sieci. Najnowszy spot promuje ofertę JUMP! MIX, koncentrując się na dostępnej usłudze SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci, w ofercie ze smartfonami od 9 zł. Klip utrzymano w stylu i kolorach typowych dla T-Mobile. Oprócz kampanii telewizyjnej, pojawiły się również billboardy w całym kraju.


W ramach oferty JUMP! MIX klienci mają do wyboru szeroki wachlarz smartfonów, w tym LG F60 z LTE, Microsoft Lumia 535 i Samsung Galaxy Core 2. Mogą również skorzystać z dodatkowych usług, takich jak WiMP, MyBox czy Strefa T-Mobile w Player.pl.

news-tmobile-jump-mixDla zainteresowanych:
– Regulamin promocji
– Cennik promocyjnych telefonów

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close