TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

T-Mobile: Stacja dokująca gratis przy zakupie Lumii 950 XL

T-Mobile: Stacja dokująca gratis przy zakupie Lumii 950 XL

Długo oczekiwane, najnowsze Lumia 950 i 950 XL są już dostępne w T-Mobile w cenach rozpoczynających się od 9 zł. Na osoby, które wybiorą drugi z wariantów urządzenia czeka natomiast specjalny prezent.

Smartfony są dostępne we wszystkich taryfach Jump Family dla użytkowników indywidualnych oraz w taryfach Jump proFirma dla biznesu. Stali klienci mogą skorzystać ze specjalnych ofert i dodatkowych bonusów, z którymi można zapoznać się w salonach T-Mobile i na stronie internetowej www.t-mobile.pl. Specjalny prezent czeka na użytkowników, którzy wybiorą Lumię 950 XL. Do telefonu otrzymają oni bezpłatnie stację dokującą Microsoft HD-500, która wyceniana jest na 399 zł. Rozszerzona ona funkcjonalność smartfona i przetransformuje go w stanowisko do wygodnej pracy. Wszystko dzięki temu, że do stacji można podpiąć zewnętrzny ekran, klawiaturę oraz myszkę i korzystać z funkcji Continuum pakietu Office. Wystarczy tylko zarejestrować swój telefon na stronie Microsoftu do 31 stycznia 2016 roku. Otrzymany kod promocyjny musi zostać zrealizowany w Microsoft Store do 28 lutego 2016 roku. Szczegóły znajdują się pod tym adresem.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
54.55%
6 głosy
0%
0 głosy
36.36%
4 głosy
9.09%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top