Wiadomości

T-Mobile: Stacja dokująca gratis przy zakupie Lumii 950 XL

Długo oczekiwane, najnowsze Lumia 950 i 950 XL są już dostępne w T-Mobile w cenach rozpoczynających się od 9 zł. Na osoby, które wybiorą drugi z wariantów urządzenia czeka natomiast specjalny prezent.

Smartfony są dostępne we wszystkich taryfach Jump Family dla użytkowników indywidualnych oraz w taryfach Jump proFirma dla biznesu. Stali klienci mogą skorzystać ze specjalnych ofert i dodatkowych bonusów, z którymi można zapoznać się w salonach T-Mobile i na stronie internetowej www.t-mobile.pl. Specjalny prezent czeka na użytkowników, którzy wybiorą Lumię 950 XL. Do telefonu otrzymają oni bezpłatnie stację dokującą Microsoft HD-500, która wyceniana jest na 399 zł. Rozszerzona ona funkcjonalność smartfona i przetransformuje go w stanowisko do wygodnej pracy. Wszystko dzięki temu, że do stacji można podpiąć zewnętrzny ekran, klawiaturę oraz myszkę i korzystać z funkcji Continuum pakietu Office. Wystarczy tylko zarejestrować swój telefon na stronie Microsoftu do 31 stycznia 2016 roku. Otrzymany kod promocyjny musi zostać zrealizowany w Microsoft Store do 28 lutego 2016 roku. Szczegóły znajdują się pod tym adresem.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close