T-Mobile Superduet – oferta dla dwojga z no limit i 5 GB Internetu

news-tmobile-superduet

T-Mobile uzupełnia swoje portfolio ofert abonamentowych dla klientów indywidualnych, wprowadzając nową propozycję 2w1 – Superduet.

W ramach oferty bez telefonu każdy z użytkowników Superduetu otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w kraju, nielimitowane krajowe SMS-y i MMS-y oraz 5 GB Supernetu (pakiet można powiększyć w każdej chwili). Do tego aplikacje niezużywające pakietu danych, tj. Facebook i Messenger, WhatsApp, Twitter, Tinder, Tidal, radio internetowe, nawigacja i myDysk.

Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a kwota miesięcznego zobowiązania to 59.90 zł. Przy porównaniu ze standardową ofertą bez telefonu (2x oferta T2 z 5 GB danych za 49.95 zł) daje to oszczędność w wysokości 960 zł.

Dla wybierających wariant z telefonem operator przygotował natomiast trzy progi abonamentowe: 39.95 zł, 49.95 zł, 59.95 zł. W każdym przypadku, nawet od najniższego progu cenowego, użytkownik otrzymuje również nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane krajowe SMS-y i MMS-y oraz 5 GB Internetu z możliwością powiększenia i aplikacjami niekonsumującymi danych.

T-Mobile będzie promował dwie konfiguracje urządzeń (każde z nich za 1 zł na start):

Wysokość miesięcznej opłaty w promowanych zestawach to 99.90 zł. Jest to minimalna kwota zobowiązania miesięcznego w opcji z telefonami. Możliwe jest dowolne konfigurowanie zestawu z uwzględnieniem konieczności zachowania kwoty minimalnej.

Zarówno w ofercie bez telefonu, jak i z telefonem, można w razie potrzeby w każdej chwili dodać kolejną osobę, uzyskując równie atrakcyjne warunki. Z propozycji mogą skorzystać nowi klienci, migrujący swój numer na kartę oraz przenoszący numer do T-Mobile.


Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
34.62%
9 głosy
3.85%
1 głosy
57.69%
15 głosy
3.84%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top