Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

TIDAL Premium teraz w jakości HiFi

TIDAL muzyka w jakości HiFi i Master

TIDAL zmienia dotychczasowy plan Premium na HiFi. Wprowadza darmowy dostęp do serwisu oraz plan HiFi Plus. TIDAL to dostęp do muzyki w bezstratnej jakości i przystępnej cenie.

TIDAL to serwis umożliwiający strumieniowe słuchanie muzyki na żądanie. Wyróżnia się spośród innych wysoką i bezstratną jakością muzyki. Dostępem do ponad 80 milionów piosenek i 350 tysięcy materiałów wideo. Docenią to wszyscy, którym słoń nie nadepną na ucho.

TIDAL polecane oferty dostępne w porównywarce

Co nowego w TIDAL?

TIDAL Free bezpłatna opcja dotychczas nie dostępna w serwisie. Niestety z reklamami, bez trybu offline, niższą jakością do 160 kbit/s, bez dostępu do treści wideo oraz limitem pominięć.

TIDAL HiFi za 19,90 zł dostajemy dostęp do jakości HiFi do 1411 kbit/s. Brak reklam dostęp do wideo i trybu offline.

TIDAL HiFi Plus za 39,99 zł to muzyka w jakości do 9216 kbit/s (Master Quality audio, Dolby Atmos, Sony 360 Reality Audio i HiFi). Część kwoty z subskrypcji trafia do wykonawców.

blank
TIDAL Plany HiFi i HiFi Plus

TIDAL Family to ciekawa opcja na słuchanie muzyki trochę taniej. W ramach jednej subskrypcji z serwisu może korzystać 6 osób. W tej opcji pojawia sią również konto dla dziecka z filtrowaną treścią.

blank
Plany TIDAL Family

TIDAL dla studentów. Studenci otrzymują aż 50 % zniżki na plany HiFi i HiFi Plus. Studenci mogą często liczyć na promocje łączone takie jak: Netia Internet i TIDAL na 9 miesięcy dla studenta. Dostępne w okresie od sierpnia, maksymalnie do października.

blank
TIDAL 50 % zniżki dla studetnów
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button