TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Tim Cook: iPad Pro może zastąpić PC lub laptopa

Tim Cook: iPad Pro może zastąpić PC lub laptopa

Szef Apple, Tim Cook, jest na tyle pewny sukcesu iPada Pro, że jego zdaniem może on zastąpić wielu osobom komputery i notebooki. W swojej wypowiedzi nie omieszkał też skrytykować Surface Booka od Microsoftu.

Tim Cook rozpoczął na początku tego tygodnia promocję najnowszego tabletu firmy z Cupertino – dość nietypową trzeba dodać. Pomimo słabnącego rynku tabletu i malejącej sprzedaży iPadów, uważa on, że iPad Pro może z powodzeniem stać się zastępstwem dla aktualnie nieopłacalnych tabletów i komputerów stacjonarnych. Odważne stwierdzenie, biorąc pod uwagę fakt, że Apple również sprzedaje komputery w postaci popularnych MacBooków i z ostatnich danych wynika, że robi to całkiem skutecznie. Choć iPad Pro łączy tablet z klawiaturą i rysikiem, podobnie jak Microsoft w przypadku swojej linii produktów Surface, Tim Cook nie jest ich szczególnie wielkim fanem. Co więcej, najnowszego Surface Booka skrytykował twierdząc, że hybryda ta bezskutecznie stara się być czymś więcej niż jest w rzeczywistości i nie jest dobra ani jako tablet, ani notebook. Dosyć mocne słowa szefa Apple, ale też nie pierwsze tego typu. W 2012 roku wyśmiewał on urządzenia będące połączeniem tabletu i laptopa sugerując, że „można połączyć toster i lodówkę, ale wątpliwe, żeby było to zadowalające dla użytkowników”.

Źródło: The Verge

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
12.5%
1 głosy
25%
2 głosy
37.5%
3 głosy
25%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top