Wiadomości

Tui Group wprowadza inteligentne opaski w ośrodkach wypoczynkowych

Tui Group rozpoczął pilot nowego programu, w ramach którego klienci przebywający w kurortach otrzymują specjalne inteligentne opaski, mające za zadanie uprzyjemnić ich wypoczynek.

Smartband powstał we współpracy z dostawcą usług – firmą Quadriga – i jest w tej chwili dostępny w fazie testów przeprowadzanych przez Tui Nordics w ośrodkach wczasowych w Turcji i na greckiej wyspie Kos. Gadżet połączony jest z autorską aplikacją My Holiday, pozwalając na dokonywanie płatności za produkty sprzedawane na terenie obiektu, sprawdzanie wydatków, kontrolowanie klimatyzacji w pokojach czy też uzyskiwanie dostępu do różnych miejsc. Jeśli pilot przebiegnie bez zarzutu i okaże się sukcesem, technologia trafi również na inne rynki, na których operuje koncern turystyczny Tui Group. Quadriga opisuje opaskę jako „pierwsze na świecie wearable, stworzone, by zapewnić niczym nie zmącone, wakacyjne doświadczenie”. Przedstawiciele Tui uważają z kolei, że akcesorium nie tylko polepsza doznania klientów, ale reprezentuje również zupełnie nowe podejście do zaspokajania potrzeb hotelarzy i gości. Współpraca obu firm ma w przyszłości przynieść więcej tego typu rozwiązań.

Źródło: Travel Weekly

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close