TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Tui Group wprowadza inteligentne opaski w ośrodkach wypoczynkowych

Tui Group wprowadza inteligentne opaski w ośrodkach wypoczynkowych

Tui Group rozpoczął pilot nowego programu, w ramach którego klienci przebywający w kurortach otrzymują specjalne inteligentne opaski, mające za zadanie uprzyjemnić ich wypoczynek.

Smartband powstał we współpracy z dostawcą usług – firmą Quadriga – i jest w tej chwili dostępny w fazie testów przeprowadzanych przez Tui Nordics w ośrodkach wczasowych w Turcji i na greckiej wyspie Kos. Gadżet połączony jest z autorską aplikacją My Holiday, pozwalając na dokonywanie płatności za produkty sprzedawane na terenie obiektu, sprawdzanie wydatków, kontrolowanie klimatyzacji w pokojach czy też uzyskiwanie dostępu do różnych miejsc. Jeśli pilot przebiegnie bez zarzutu i okaże się sukcesem, technologia trafi również na inne rynki, na których operuje koncern turystyczny Tui Group. Quadriga opisuje opaskę jako „pierwsze na świecie wearable, stworzone, by zapewnić niczym nie zmącone, wakacyjne doświadczenie”. Przedstawiciele Tui uważają z kolei, że akcesorium nie tylko polepsza doznania klientów, ale reprezentuje również zupełnie nowe podejście do zaspokajania potrzeb hotelarzy i gości. Współpraca obu firm ma w przyszłości przynieść więcej tego typu rozwiązań.

Źródło: Travel Weekly

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
33.33%
2 głosy
33.33%
2 głosy
33.34%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top