Ubezpieczenie podróżne w aplikacji Orange

889BCAD2-1C11-4E5E-954F-0F7EAF6B2A48

Orange wspólnie z Before You Go i ubezpieczycielem Europ Assistance przygotował ubezpieczenie podróżne, które można kupić przez aplikację mobilną w smartfonie.

Ubezpieczenie znajduje się w Mój Orange, w sekcji Oferta. Klikając w przycisk „Pobierz kod rabatowy” otrzymuje się link, który zaprowadzi nas dalej i automatycznie udzieli 10% rabatu.
03C937EA-98C7-482A-B6FB-A5066BBCB0CB Ubezpieczenie podróżne w aplikacji OrangeOfertę ustalamy od podania liczby osób, które chcemy ubezpieczyć, daty wyjazdu i powrotu oraz rejonu świata, do którego się wybieramy. Dalej przychodzi pora na wybór wariantu ubezpieczenia – Eco, Premium i VIP. Każdy z nich obejmuje inną wartość świadczeń, które przysługują ubezpieczonym. Następnie podajemy dane personalne i zakładamy indywidualne konto. Płatności odbywają się w systemie Dotpay – kartą, przelewem lub Blikiem.
03C937EA-98C7-482A-B6FB-A5066BBCB0CB Ubezpieczenie podróżne w aplikacji OrangeNajważniejsze informacje o zakresie ubezpieczenia i stawkach świadczeń obejmujących poszczególne ryzyka dostępne są pod przyciskiem „Szczegóły”. Można się dowiedzieć do jakiej kwoty ubezpieczyciel pokryje koszty:
• Leczenia i assistance – pomocy lekarskiej, zabiegów, lekarstw, ewentualnego pobytu w szpitalu, a także transportu chorego do kraju.
• Ratownictwa – koszty działań prowadzonych przez służby ratownictwa, w tym pomocy na miejscu zdarzenia i transportu do najbliższego punktu opieki medycznej.
• Odpowiedzialności Cywilnej – koszty szkód wyrządzonych w życiu prywatnym osobom trzecim, uszkodzeń mienia lub uszczerbku na zdrowiu.
• Utraty Bagażu Podróżnego.

Source: Orange

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top