Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Urodzinowe Safari w Pokemon Go

Jakiś czas temu pisaliśmy o pierwszych urodzinach Pokemon Go. Wszystko wskazuje na to, że świętowanie potrwa jeszcze przez kilka najbliższych tygodni.

Niantic szykuje specjalne „eventy” dla mieszkańców USA, Europy oraz Japonii w których gracze będą musieli wykazać się umiejętnością pracy w grupie. Pierwsza impreza pod nazwą „Pokemon Go Fest” odbędzie się w Chicago. Jednak jeśli nie po drodze wam do Illinois mamy dobrą wiadomość. W każdym miejscu na świecie będziecie mieć dostęp do bonusów i nagród związanych z tą imprezą.

Jak to ma wyglądać?

Niantic zapowiedziało, że będą pojawiały się różne cele, tzn. „questy”. Każdy będzie polegał na łapaniu Pokemonów konkretnego typu w wyznaczonych okienkach czasowych: odpowiednio godziny 18:00 – 18:30, 19:00 – 19:30 oraz 22:00 – 22:30. Na graczy czeka 6 typów nagród, w zależności który typ stworków będzie najczęściej łapany we wskazanych porach.

Drugie zadanie zostanie opublikowane dopiero po ukończeniu pierwszego z nich i odbędzie się 23 lipca, niestety o 1:00 naszego czasu. Przewiduje się, że podczas drugiej fazy będzie możliwość złapania na co dzień niedostępnych legendarnych Pokemonów. Prawdopodobnie podczas rajdów wymagających udziału wielu osób jednocześnie.

pokemon

Kolejna szansa na upolowanie rzadkich Pokemonów będzie miała miejsce na przełomie sierpnia i września podczas Safari w wybranych europejskich centrach handlowych, jednak niestety, na liście nie znalazła się żadna polska pozycja. Oprócz ogólnoświatowej rywalizacji oraz głównej imprezy w Chicago, w Japonii oraz Wielkiej Brytanii odbędą się lokalne wydarzenia. Więcej informacji na ich temat znajdziecie pod tym adresem.

Source: Pokemonlive
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close