Użytkownicy zgłaszają wadliwe modele Pixel’a firmy Google

1

Właściciele telefonów komórkowych Pixel i Pixel XL, zaprojektowanych przez firmę Google zgłaszają coraz więcej zażaleń na wadliwe urządzenia. Powodem skarg jest niedziałający mikrofon.

W ostatnim czasie forum wsparcia technicznego firmy Google zalała fala nieprzychylnych komentarzy, w których posiadacze smartfonów Pixel informują o występowaniu usterki. W większości przypadków, osoby które zdecydowały się na zakup flagowca firmy Google twierdzą, iż problem dotyczy braku rejestrowania dźwięków. Skutecznie uniemożliwia to wykonywanie połączeń telefonicznych, nagrywanie filmów czy korzystanie z pozostałych funkcji wykorzystujących mikrofon.

Przedstawiciele działu technicznego jednego z największych potentatów na rynku IT twierdzą, iż przyczyną usterek w telefonach Google Pixel i Google Pixel XL jest problem z samym mikrofonem, wykluczając możliwość wady w samym oprogramowaniu urządzeń. Prawdopodobnie jest to wada fabryczna, bądź fizyczne uszkodzenie mikrofonu bez ingerencji użytkownika smartfona.

Google, tak jak przystało na porządnego producenta, zapewnia właścicielom wadliwych egzemplarzy wymianę telefonu na całkowicie nowy. Brian Rakowski, przedstawiciel firmy zaznacza, iż problem z mikrofonem dotyczy liczby mniejszej niż 1% sprzedanych urządzeń, przy okazji zapewniając iż urządzenia wyprodukowane w przeciągu ostatniego miesiąca z całą pewnością nie mają tej usterki.

Źródło: Ubergizmo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top