Virgin Mobile coraz bardziej konkurencyjne

news-virgin-promocjawrzesien-1 Virgin Mobile coraz bardziej konkurencyjne

Operator powiększył pakiety danych w swoich taryfach na kartę, czyniąc tym samym #MiWystarcza i #DlaMnieSuper jednymi z ciekawszych propozycji na rynku.

Dokładna analiza oferty Virgin Mobile dostępna jest na poniższej stronie:
https://teleguru.pl/mix/virgin_mobile_64

W skrócie, #MiWystarcza oraz #DlaMnieSuper to oferty prepaid, które w dużym stopniu przypominają abonamenty i konkurują z podobnym pod tym względem T-Mobile JUMP! na kartę. Klient w zamian za uiszczanie comiesięcznej opłaty (29 lub 59 zł) otrzymuje pakiet darmowych minut, SMS-ów oraz danych. Wcześniej użytkownik miał do dyspozycji 1 GB w przypadku #MiWystarcza lub 2 GB w #DlaMnieSuper. Operator zwiększył jednak pakiety do odpowiednio 1.5 GB oraz 3 GB. Dla porównania, w T-Mobile JUMP! na kartę, w którym trzeba płacić 40 zł miesięcznie, klient dostaje zaledwie 200 MB miesięcznie!

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.1%
59 głosy
23.33%
49 głosy
23.81%
50 głosy
24.76%
52 głosy
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze