Wiadomości

Virgin Mobile: Darmowe startery – Freemium i nielimitowane SMS-y za 3 zł

Virgin Mobile wprowadza bezpłatne startery dedykowane ofercie #Freemium oraz nielimitowane SMS-y za jedyne 3 zł na miesiąc.

Każdy, kto będzie chciał korzystać z #Freemium, a nie ma jeszcze numeru w Virgin Mobile, może zamówić starter całkowicie bezpłatnie. Daje on dostęp do darmowego pakietu minut, SMS-ów i transferu danych, które odnawiają się co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego #Freemium, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PółDarmo. Virgin Mobile stale rozwija swoją ofertę #Freemium i w ramach cyklicznych promocji wprowadza również pakiet nielimitowanych SMS-ów w atrakcyjnej cenie, wynoszącej zaledwie 3 zł. Promocja obowiązuje do 27 grudnia 2015 roku. Aktywacji pakietu można dokonać kodem *222*000*3*0#. Starter dedykowany #Freemium można zamówić na stronie www.virginmobile.pl.

Źródło: Virgin Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close