Wiadomości

Xiaomi Mi 7: Nowy chiński flagowiec na zdjęciach

Dokładnie dwa tygodnie dzielą nas od spodziewanej daty premiery Xiaomi Mi 7. Na chińskim portalu społecznościowym Weibo już zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia przedstawiające rzeczywisty egzemplarz urządzenia.

Wizualnie smartfon czerpie sporo inspiracji z iPhone’a X – znajdziemy tutaj m.in. popularne wcięcie w ekranie oraz charakterystyczny układ podwójnego aparatu. Smartfon będzie napędzany 8-rdzeniowym Snapdragonem 845. Ilość pamięci RAM wyniesie 6 GB, a na dane użytkownika przygotowane zostanie 128 GB miejsca. Niewykluczone, że zobaczymy także wariant z mniejszą ilością pamięci, tak jak miało to miejsce w przypadku Mi 6.

Source: Slashleaks
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close