Wiadomości

Xiaomi Mi Mix 3 na pierwszych realnych zdjęciach

Jesienią tego roku Xiaomi ma zaprezentować trzecią generację bezramkowej serii Mi Mix. Do internetu trafiły pierwsze zdjęcia przedstawiające realny egzemplarz Xiaomi Mi Mix 3.

W przeciwieństwie do Xiaomi Mi Mix 2, w którym ramka przy dolnej krawędzi była dość gruba, podczas gdy pozostałe ramki były praktycznie niewidoczne, Mi Mix 3 zastosuje ramki o równej grubości na wszystkich bokach. Co ciekawe, w żadnym miejscu nie widać przedniego aparatu. Możliwe, że Xiaomi zdecyduje się na wysuwany moduł z aparatem znany ze smartfonów lokalnej konkurencji – Vivo Nex i Oppo Find X. Z tyłu pojawią się dwa 12-megapikselowe aparaty oraz czytnik linii papilarnych.

Mi Mix 3 będzie wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 845, 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon będzie działać pod kontrolą Androida 9.0 P. Premiera odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu.

Source: Mysmartprice
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close