TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Xiaomi Mi Mix 3 na pierwszych realnych zdjęciach

xiaomi mi mix 3

Jesienią tego roku Xiaomi ma zaprezentować trzecią generację bezramkowej serii Mi Mix. Do internetu trafiły pierwsze zdjęcia przedstawiające realny egzemplarz Xiaomi Mi Mix 3.

W przeciwieństwie do Xiaomi Mi Mix 2, w którym ramka przy dolnej krawędzi była dość gruba, podczas gdy pozostałe ramki były praktycznie niewidoczne, Mi Mix 3 zastosuje ramki o równej grubości na wszystkich bokach. Co ciekawe, w żadnym miejscu nie widać przedniego aparatu. Możliwe, że Xiaomi zdecyduje się na wysuwany moduł z aparatem znany ze smartfonów lokalnej konkurencji – Vivo Nex i Oppo Find X. Z tyłu pojawią się dwa 12-megapikselowe aparaty oraz czytnik linii papilarnych.

Mi Mix 3 będzie wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 845, 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon będzie działać pod kontrolą Androida 9.0 P. Premiera odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu.

Źródło: Mysmartprice

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
1 głosy
0%
0 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top