Xiaomi Redmi Note 5 zostanie wyposażony w nowy układ Snapdragon 632

Xiaomi nawiązuje współpracę z Microsoftem

Chociaż wiele osób przestało już wierzyć w istnienie modelu Redmi Note 5, to najnowsze plotki sugerują, że niebawem urządzenie to zostanie zaprezentowane. Smartfon ma przechodzić już testy wewnętrzne a jego premiera odbędzie się prawdopodobnie w drugim kwartale tego roku.

Xiaomi ma wyposażyć model Redmi Note 5 w ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 632, którego oficjalna premiera jeszcze się nie odbyła. Będzie to najprawdopodobniej zmodyfikowana wersja Snapdragona 630 z mocniejszym zegarem i lepszą optymalizacją dla podwójnych aparatów.

Poprzednie przecieki sugerowały, że Xiaomi Redmi Note 5 zostanie wyposażony w 6-calowy ekran TFT pracujący w rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli, 4 GB pamięci operacyjnej typu LPDDR4, 64 GB pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD (maksymalnie do 128 GB) oraz podwójny aparat główny z optykami 13 megapikseli. Za zasilanie całości ma odpowiadać ogniwo Li-Ion o pojemności 4200 mAh, a całość pracować będzie pod kontrolą Androida 8.0 Oreo z nakładką MIUI 9.

Source: Mydrivers

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
2 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top