Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Xperia X Performance otrzymuje Androida Oreo

Czas najwyższy na nowe oprogramowanie. Sony rozpoczął proces aktualizacji dla urządzenie Xperia X Performance zaprezentowanego jeszcze w 2016 roku. Co nowego wnosi Android 8.0 Oreo?

Aktualizacja to przede wszystkim poprawki bezpieczeństwa. Dodatkowo użytkownicy będą mogli cieszyć się nowym interfejsem, dostępem do kolejnych tapet systemowych oraz wskaźnika naładowania urządzenia sparowanego za pośrednictwem łączności Bluetooth. Sony chwali się, że ich wersja Androida 8.0 Oreo to również usprawnienia dla graczy oraz nowe wyższa wydajność leciwych już podzespołów.

Możliwe, że nie dostaliście jeszcze powiadomienia o możliwości pobrania Androida 8.0 Oreo. Producent wypuścił aktualizację dopiero dla użytkowników z wybranych regionów świata, ale do końca miesiąca nowy system ma być dostępny dla wszystkich.

Warto również wspomnieć, że Sony planuje uaktualnienie kolejnych smartfonów. W ciągu najbliższego miesiąca nową wersję oprogramowania dostać mają takie urządzenia, jak Xperia XZ, Xperia XZs oraz Xperia XA1.

productmediaimagefourteen_sony-xperia-x-performance

Source: Gsmarena.com

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close