Wiadomości

Zegarek lokalizacyjny w Plusie

Do oferty Plusa dołączył wodoszczelny zegarek dla dzieci z przyciskiem SOS, funkcją nasłuchu otoczenia oraz lokalizacji użytkownika.

Urządzenie ma własną kartę SIM i pozwala na wykonywanie połączeń wychodzących i przychodzących, alarmowanie przyciskiem SOS rodzica o zagrożeniu poprzez SMS/mail/aplikację, a jeśli klient posiada usługę „Gdzie Jest Bliski” – również na lokalizowanie.

Lista funkcjonalności zegarka obejmuje także automatyczne powiadomienie o jego zdjęciu, historię lokalizacji, alarm/budzik, chat głosowy, opcję nasłuchu otoczenia dziecka, blokowanie połączeń o określonych godzinach oraz definiowanie stref umożliwiające określenie miejsc na mapie, których opuszczenie lub pojawienie się w nich jest sygnalizowane SMS-em i w aplikacji.

Do korzystania z części funkcji konieczne jest posiadanie usługi „Gdzie Jest Bliski”.

Zegarek można dostać w sieci Plus w każdej telefonicznej ofercie abonamentowej i jest on dostępny jako pierwszy lub dodatkowy alternatywny telefon. Więcej informacji na www.plus.pl/zegarek.

Source: Plus
Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close