TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Zegarek lokalizacyjny w Plusie

Do oferty Plusa dołączył wodoszczelny zegarek dla dzieci z przyciskiem SOS, funkcją nasłuchu otoczenia oraz lokalizacji użytkownika.

Urządzenie ma własną kartę SIM i pozwala na wykonywanie połączeń wychodzących i przychodzących, alarmowanie przyciskiem SOS rodzica o zagrożeniu poprzez SMS/mail/aplikację, a jeśli klient posiada usługę „Gdzie Jest Bliski” – również na lokalizowanie.

Lista funkcjonalności zegarka obejmuje także automatyczne powiadomienie o jego zdjęciu, historię lokalizacji, alarm/budzik, chat głosowy, opcję nasłuchu otoczenia dziecka, blokowanie połączeń o określonych godzinach oraz definiowanie stref umożliwiające określenie miejsc na mapie, których opuszczenie lub pojawienie się w nich jest sygnalizowane SMS-em i w aplikacji.

Do korzystania z części funkcji konieczne jest posiadanie usługi „Gdzie Jest Bliski”.

Zegarek można dostać w sieci Plus w każdej telefonicznej ofercie abonamentowej i jest on dostępny jako pierwszy lub dodatkowy alternatywny telefon. Więcej informacji na www.plus.pl/zegarek.

Źródło: Plus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top