Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Zeszłoroczny Galaxy J7 wybuchł w ręce dziecka

Dotychczas najbardziej wybuchowym Samsungiem był Galaxy Note 7. I kiedy wydaje się, że kryzys został zażegnany, inny zeszłoroczny model wybucha, a my po raz kolejny zastanawiamy się czy w pobliżu smartfona możemy czuć się bezpieczni?

Naureen Ahsan pożyczyła smartfon swojej córki bratankowi, aby mógł pograć sobie w popularną mobilną grę dla dzieci „My Talking Tom”. Wydawało się, że dziecko bawiące się przyjaznym animowanym kotkiem jest całkowicie bezpieczne. Niestety w pewnej chwili urządzenie zaczęło się gwałtownie nagrzewać i nagle wybuchło!

Na szczęście nikomu nic się nie stało, chociaż do tragedii mogło być bardzo blisko. Jednak tak samo matka, jak i dzieci, którymi się opiekowała były przerażone. Kobieta nie ma pojęcia dlaczego właśnie w tym momencie urządzenie wybuchło, ale ma przestrogę dla innych rodziców, aby trzymali swoje dzieci z dala od smartfonów.

Dodatkowo Naureen Ahsan umieściła zdjęcia obudowy i „nadmuchanej” jak balon baterii. Całość wygląda dosyć przerażająco. Niestety nie ma jeszcze komentarza Samsunga w tej sprawie, ale nagłośnienie tej sytuacji nie wróży raczej dobrze zbliżającej się premierze nowej wersji Galaxy Note 7.

Źródło: Phonearena
Back to top button