Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Zmiany w nju z rachunkiem – nowe, atrakcyjniejsze taryfy w starych cenach

Oferta abonamentowa nju mobile doczekała się odświeżenia. W miejsce dotychczasowych planów taryfowych pojawiły się trzy nowe z no limit, a w najdroższej opcji również większy pakiet internetowy.

W nju z rachunkiem dostępne są teraz taryfy:

  • Najwięcej – nie więcej niż 39 zł – nielimitowane SMS-y, MMS-y, rozmowy na komórki i stacjonarne w kraju i w UE oraz 20 GB (wcześniej w tej cenie 13 GB), z czego 1.96 GB na transfer w roamingu UE.
  • Wszystko – nie więcej niż 29 zł – nielimitowane SMS-y, MMS-y, rozmowy na komórki i stacjonarne w kraju i w UE oraz 10 GB, z czego 1.46 GB na transfer w roamingu UE.
  • Rozmowy – nie więcej niż 19 zł – nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne w kraju i w UE oraz 1 GB, z czego 0.96 GB na transfer w roamingu UE. Pakiet SMS/MMS to dodatkowe max. 9 zł.

Wszystkie oferty łączą się z usługą „im dłużej tym lepiej”, co oznacza, że po pół roku stażu w nju mobile dostaje się 2 razy więcej GB, po roku 2.5 raza więcej, a po dwóch latach 3 razy więcej GB co miesiąc.

Operator informuje też, że zablokowana została możliwość aktywacji starych usług do planu nju buzz: jeden na wszystko, wszystko komórkowe za 29 zł, rozmowy i internet, do komórkowych za 19 zł. Będą mogły być używane tylko przez klientów, którzy zakupili je przed 29 czerwca br.

Więcej informacji:

Źródło: Orange
Back to top button