Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Znamy rozmiar iPhone 8

Do sieci trafiły zdjęcia form używanych do produkcji nowych iPhonów. Według znajdującego się obok podpisu przedstawiają one model 7s, 7s Plus oraz wyczekiwany przez wszystkich 8.

Rozmiar

Jak można się domyślić nie ma 100% pewności czy zdjęcia te są wiarygodne. Jedyne co można na ich podstawie wnioskować to przewidywany rozmiar urządzeń oraz ułożenie aparatu z tyłu obudowy. Znajdujący się w środku iPhone 8 według wcześniejszych informacji ma mieć wyświetlacz 5,8″. Po prawej stronie znajdziemy nieco mniejszy iPhone 7s z wyświetlaczem 4,7″. Forma znajdująca się po lewej stronie ma przedstawiać iPhone 7s Plus, który mimo że, sprawia wrażenie największego to mówi się, że ma mieć wyświetlacz w rozmiarze 5,5″.

sizes

Aparat

Drugą ciekawostką, którą można wywnioskować z powyższego zdjęcia jest ułożenie aparatu. W przypadku najnowszych wersji iPhone 7 mamy do czynienia ze standardowym poziomym położeniem obiektywu i lampy błyskowej. Natomiast w przypadku formy przedstawiającej iPhone 8 widać pionowe miejsce na aparat.

Przedstawione formy są wysyłane do firm tworzących akcesoria, np. pokrowce do telefonów. Oznacza to, że muszą być dosyć wiarygodne aby dać szansę sprzedawcom na przygotowanie odpowiedniej liczby etui na dzień premiery. Poniżej znajdziecie dwa kolejne zdjęcia z fabryki.

Back to top button