Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Internet za 1 zł od T-Mobile

Internet domowy LTE przez 2 miesiące po 1 zł

Kiedy dom stał się wyłączonym miejscem pracy, nauki i rozrywki, to stały dostęp do internetu jest niezbędny. W miejscach, gdzie infrastruktura kablowa jest ograniczona, a dostępna prędkość jest bardzo niska, z pomocą przychodzi internet LTE. Duże paczki GB sprostają wymaganiom wielu użytkowników i ich potrzebom. Zostań w domu i sprawdź ofertę.

T-Mobile przygotował bardzo dobrą promocję na domowy internet mobilny. Przez 2 miesiące zapłacimy za abonament tylko 1 zł. Do wyboru mamy trzy pakiety: 100 GB, 200 GB i 300 GB. W ofercie z paczką 300 GB zapłacimy najtaniej za 1 GB danych w porównaniu z innymi operatorami. Aktualna promocja sprawia, że jest to jeszcze lepsza oferta, ponieważ dwa miesiące dostajemy po jednej złotówce.

Przechodzą do artykułu: Internet domowy LTE porównanie ofert znajdziecie porównanie internetu LTE głównych operatorów i nie tylko.

W promocji T-Mobile, również można kupić internet światłowodowy 300 Mb/s. Pierwsze 2 miesiące za 1 zł, później 59 zł miesięcznie. Niestety oferta jest ważna tylko do końca miesiąca, jeśli będzie to kwiecień to czas na podjęcie decyzji jeszcze jest.

Umowa na Internet domowy LTE zawierana jest na 24 miesiące. Po wyczerpaniu paczki GB prędkość spada do 1 Mb/s.

OperatorOfertaCenaCena po rabacieIlośc miesięcy z rabatemCena 1 GB
T-Mobile100 GB49,00 zł1,00 zł2 mies.0,49 zł
T-Mobile200 GB69,00 zł1,00 zł2 mies.0,35 zł
T-Mobile300 GB79,00 zł1,00 zł2 mies.0,26 zł

Mobilny lub domowy internet LTE możecie zamówić bezpośrednio przez porównywarkę ofert teleguru. Najważniejsze, że bez wychodzenia z domu, bezpiecznie i szybko znajdziecie i zamówicie najbardziej pasującą Wam ofertę.

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close