Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Oficjalny render Motoroli Moto Z2 Force

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o grafice, która może przedstawiać nową Motorolę Moto Z2. Dzisiaj przedstawiamy najnowszy render wersji Force.

Tym razem jednak są to potwierdzone informacje. Tak właśnie ma wyglądać Motorola Moto Z2 Force. Na pierwszy rzut oka widać, że producentowi zależy na stworzeniu linii urządzeń różniących się wizualnie zaledwie kosmetycznymi szczegółami. Największą zmianą w porównaniu z prezentowanym wczoraj zdjęciem wersji podstawowej oraz Z2 Play jest podwójny aparat znajdujący się z tyłu urządzenia. Prezentowany wygląd urządzenia pokrywa się z wcześniejszymi informacjami na temat wersji Force.

motoz2force

Według wcześniejszych wiadomości, Motorola Moto Z2 w wersji Force ma mieć wyświetlacz Full HD wielkości 5,5″ wzbogacony o zabezpieczania zmniejszające ryzyko zepsucia urządzenia w razie upadku. Mówi się również o procesorze Qualcomm’s Snapdragon 835 i obsłudze 1 GHz LTE. Force oraz inne wersje Motoroli Z2 zostaną prawdopodobnie zapowiedziane latem.. Na tą chwilę nie znamy konkretnych informacji, chociaż mówi się, że prezentacja może nastąpił około 8 czerwca tego roku.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close