Wiadomości

Wyciekły zdjęcia nowego smartfona ZTE. Czy to Nubia Z19?

Do internetu trafiły zdjęcia prototypu nowego smarfona chińskiej firmy ZTE. Poznaliśmy dzięki nim design urządzenia, a także część jego specyfikacji.

Dla niektórych czytelników ekran nowego modelu ZTE może wydawać się znajomy – na środku jego górnej krawędzi znalazło się charakterystyczne okrągłe wcięcie. Identyczne rozwiązanie mieliśmy okazję widzieć w Essential Phone, smartfonie stworzonym przez Andy’ego Rubina, twórcę systemu Android. Tylny panel smartfona został prawie cały zasłonięty ochronnym pokrowcem, jednak na zdjęciach widoczne są najważniejsze rzeczy. Można zauważyć obecność podwójnego aparatu z podwójnym fleszem LED oraz okrągły czytnik linii papilarnych. Na obudowie znalazły się także informacje o specyfikacji smartfona w języku chińskim – Nubia Z19 będzie korzystać z 6 GB RAM-u, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz procesora Snapdragon 845.

Już jutro w Pekinie ma odbyć się premiera innego smartfona ZTE, budżetowego modelu Nubia V18 z 6-calowym ekranem. Będzie on sprzedawany w cenie 1 000 juanów (545 zł), jednak nie wiemy jeszcze, czy trafi na polski rynek. Być może jutrzejszy event będzie okazją na przedstawienie nowych informacji na temat Nubii Z19.

Source: Slashleaks
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close