TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Artykuły i analizy o Premium Mobile

Polska marka telekomunikacyjna proponująca ofertę bez limitu z dużą ilością internetu w jakości takiej samej, jak duzi operatorzy. Premium mobile działa na rynku od stycznia 2016 roku. Ten wirtualny operator telefonii komórkowej wykorzystuje nadajniki sieci Plus GSM, przez co jego zasięg jest bardzo duży i posiada w ofercie pakiety szybkiego internetu LTE. Premium Mobile chwali się, że w jego sieci abonamenty są tańsze, ponieważ klient nie płaci za kampanie reklamowe ze znanymi osobami oraz dużą ilość pracowników, a jedynie za same usługi telekomunikacyjne.

Tylko w drugim kwartale 2016 roku operator Premium Mobile przejął 622 numery z innych sieci, a oddano tylko jeden. Dla porównania w tym samum czasie T-Mobile zanotowało bilans prawie 63 tysięcy straconych numerów. Firma Premium Mobile planuje zakończyć rok 2017 z co najmniej 100 tysiącami klientów.

82%

WASZA OPINIA

Porównaj maksymalnie 3 produkty

Wiadomości o Premium Mobile

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top