TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Play wyjaśnia: dopłaty do roamingu tylko dla osób korzystających z naszych usług niezgodnie z regulaminem

Kilka dni temu pisaliśmy o niespodziewanej decyzji UKE, który pozwolił sieci Play na ponowne wprowadzenie roamingu. Użytkownicy mieliby płacić nie więcej niż 6 groszy za minutę połączenie wychodzącego, 3 grosze za połączenie przychodzące, 1 grosza za wysłanie wiadomości tekstowej, 12 groszy za wiadomość MMS oraz 12 groszy za megabajt danych. Operator wydał właśnie oficjalne oświadczenie w którym uspokaja swoich abonentów.

Play wyjaśnia, że dodatkowe opłaty na które pozwolił Urząd Komunikacji Elektronicznej będą stosowane tylko w przypadku użytkowników, którzy korzystają z roamingu więcej niż z usług w Polsce. Klienci, którzy od czasu do czasu opuszczają kraj nadal będą rozmawiać, wysyłać wiadomości tekstowe i korzystać z internety na terenie Unii Europejskiej w takiej samej cenie, co dotychczas. Wystarczy więcej korzystać z telefonu w Polsce niż za granicą.

Decyzja Urzędu Komunikacji Elektronicznej ma pozwolić operatorowi na przynajmniej częściowe odzyskanie strat, które poniósł w wyniku nieuczciwego korzystania z usług Play przez abonentów. Tutaj znajdziecie treść całego komunikatu opublikowanego przez operatora.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
50%
1 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top