Google będzie wspierać Pixela do końca 2019 roku

googlesmartfony

Google zapowiedział właśnie jak długo będzie wypuszczać aktualizacje dla swoich smartfonów. Szczegółowe informacje przedstawił w formie tabelki.

Firma uzupełniła informacje na temat wsparcia dla swoich smartfonów. Zgodnie z najnowszymi danymi, Pixel oraz Pixel XL otrzymają aktualizacje Androida przynajmniej do października 2018 roku. Oznacza to, że po tej dacie mogą się pojawić jakieś nowe wersje, ale Google nie jest w stanie tego zagwarantować.

Podobnie w przypadku aktualizacji zabezpieczeń smartfonów. W tym wypadku firma obiecuje aktualizacje do października 2019 roku. Oznacza to, że przez 3 lata od dnia premiery Pixele będą na pewno bezpieczne. Nie jest to nic nowego, w przypadku modeli z serii Nexus firma postąpiła podobnie. Smartfony te również otrzymały 2 lata aktualizacji Androida i rok dłuższy update zabezpieczeń.

Google-Pixel-update-guarantee-01 Google będzie wspierać Pixela do końca 2019 roku

Miejmy nadzieję, że następne aktualizacje nie wywołają żadnych problemów ze skanerem linii papilarnych lub innymi funkcjami. Mówi się też, że podobnie jak poprzednio, premiera najnowszego modelu Google może mieć miejsce w październiku tego roku. Pojawiły się też pogłoski na temat wyglądu nowego Pixela. Pisaliśmy jakiś czas temu o przypuszczeniach dotyczących zakrzywionego ekranu, który ma dostarczyć firma LG. Jednak wszystkiego na 100% dowiemy się podczas oficjalnej zapowiedzi smartfona.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
4 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top