Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Google będzie wspierać Pixela do końca 2019 roku

Google zapowiedział właśnie jak długo będzie wypuszczać aktualizacje dla swoich smartfonów. Szczegółowe informacje przedstawił w formie tabelki.

Firma uzupełniła informacje na temat wsparcia dla swoich smartfonów. Zgodnie z najnowszymi danymi, Pixel oraz Pixel XL otrzymają aktualizacje Androida przynajmniej do października 2018 roku. Oznacza to, że po tej dacie mogą się pojawić jakieś nowe wersje, ale Google nie jest w stanie tego zagwarantować.

Podobnie w przypadku aktualizacji zabezpieczeń smartfonów. W tym wypadku firma obiecuje aktualizacje do października 2019 roku. Oznacza to, że przez 3 lata od dnia premiery Pixele będą na pewno bezpieczne. Nie jest to nic nowego, w przypadku modeli z serii Nexus firma postąpiła podobnie. Smartfony te również otrzymały 2 lata aktualizacji Androida i rok dłuższy update zabezpieczeń.

Google-Pixel-update-guarantee-01

Miejmy nadzieję, że następne aktualizacje nie wywołają żadnych problemów ze skanerem linii papilarnych lub innymi funkcjami. Mówi się też, że podobnie jak poprzednio, premiera najnowszego modelu Google może mieć miejsce w październiku tego roku. Pojawiły się też pogłoski na temat wyglądu nowego Pixela. Pisaliśmy jakiś czas temu o przypuszczeniach dotyczących zakrzywionego ekranu, który ma dostarczyć firma LG. Jednak wszystkiego na 100% dowiemy się podczas oficjalnej zapowiedzi smartfona.

Źródło: Phonearena
Back to top button